Wśród wielu atrakcji, jakich możemy doświadczyć w Lądku-Zdroju i jego okolicach, na uwagę niewątpliwie zasługują tutejsze trasy rowerowe. W najbliższej okolicy hotelu Lido znajduje się kilkanaście ciekawych, o zróżnicowanym stopniu trudności tras rowerowych. Są to na przykład Singletrack „Pętla Lądek”, lub „Pętla Orłowiec”. Mając na uwadze fakt, że turystyka rowerowa rozwija się coraz prężniej w naszym regionie, nawiązaliśmy współprace z lokalną wypożyczalnią rowerów i nart biegowych Bikeski. Nasi goście mogą teraz korzystać w pełni ze szlaków rowerowych nawet w przypadku kiedy nie mają własnego sprzętu, lub posiadany rower nie jest odpowiedni do ukształtowania okolicznego terenu.
 
Wypożyczalnia oferuje rowery spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Jest to sprzęt nowy niewyeksploatowany i regularnie serwisowany. W ofercie znajdziemy rowery elektryczek tzw. E-Bike w wersji full suspension oraz na sztywnej ramie. Podobnie jest w przypadku rowerów tradycyjnych. W swojej ofercie Bikeski posiada na tyle dużo rowerów, że z powodzeniem może obsługiwać nie tylko klientów indywidualnych, lecz także grupy zorganizowane. W razie konieczności istnieje możliwość dowiezienia rowerów do naszego Hotelu. 

 

Jeśli chcesz zorganizować sobie wycieczkę rowerową, lecz nie masz pojęcia, jaka trasę wybrać odwiedź www.bikeski.pl zakładka trasy rowerowe. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji i wskazówek, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. 
 
W ramach współpracy Hotelu Lido i wypożyczalni rowerów Bikeski nasi goście mogą liczyć na 5% upust na wszystkie usługi oferowane przez Bikeskie. Warunkiem skorzystania z rabatu jest okazanie przed wypożyczeniem ulotki promocyjnej podbitej naszą pieczątką. O ulotkę proszę poprosić obsługę hotelu. 
 
Do zobaczenia na szlaku.
 
Wypożyczalnia Rowerów  i Nart Biegowych Bikeski 
ul. Sportowa 2
57-550 Stronie Śląskie
tel. 577 889 593